444 0 993
about_img

2002 yılında Isıtma ve soğutma ürünleri sektöründe Erem Isıtma olarak başladığımız serüvene, ısıtma ve soğutma ürünleri satışında sektörün güvenini kazanarak kısa sürede adımızı duyurduk. Ürün çeşitliliği ve satış sonrası hizmet anlayışının getirdiği başarı doğrultusunda Erem Isıtma olan adımızı profesyonel yönetim ve daha iyi hizmet anlayışı ile Erem Group adıyla yeniledik. Başarının getirdiği sorumluluk ve hizmet anlayışı sayesinde iklimlendirme sektörünün güçlü ve güvenilir firmalarından biri olarak sektöre yön verecek yenilikler ile çalışmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzdan itibaren doğru noktalarda, doğru iş ortakları ile uzun yıllar beraber çalışmayı stratejik olarak çok önemsedik, 2005 yılında Kayışdağı’ndaki merkez ofisimize taşındık. 6 yıllık bir planlama doğrultusunda ısıtma ve soğutma sektörü üreticilerinin lider markalarıyla yetkili satıcı anlaşmaları yaparak bünyemize kattık. Bu markalarla başarılı performanslar sergileyerek başarılar elde ettik.

Büyümenin getirdiği yapılanma doğrultusunda 2011 yılında şirket yönetiminde yönetim politikası ve unvan değişikliğine gidilerek Erem Group’a ek olarak Ege Bölgesi’nin ihtiyaçlarına cevap vermek için EremİZ, 2014 yılında ise Marmara Bölgesi için EremKOC firmalarımızın kuruluşunu gerçekleştirdik.

2017 yılında Erem Group olarak müteahhitliğini de üstlendiğimiz 15.000 m2’lik kendi binamıza taşındığımızda

  • 100’den fazla personelimiz,
  • Isıtma ve soğutma ürünleri sektöründe lider markaları ile yaptığımız anlaşmalar,
  • Türkiye’nin birçok noktasına ulaşan yaygın hizmet anlayışımız
  • Güçlü araç filomuz, Zaman karşı yarışımız
  • Teknolojiye ayak uyduran, sürekli kendini geliştiren ve yeniliyen rekabetçi yapımız,
  • Sektörün gelişimini sağlayacak olmazsa olmazı eğitime önem vermemiz
  • Fakültelerin ilgili bölümlerinden öğrencilere sağladığımız staj ve eğitim imkanlarımızla
  • Kurumsal yapımızı güçlendirmiş, sektöre dinamizm getiren hizmet anlayışımızla büyümeye devam ediyoruz.

Bugün Erem Group olarak bünyemizde 6 farklı cihaz üreticisi lider markanın bayiliğini yapıyoruz.Bu bayiliklerin tümünde her sene ilk üçte bulunma başarısı gösteriyoruz.İklimlendirme sektöründe cihaz, panel, mekanik ve fittings ürünlerinin tamamını Erem Group’ta bulabilirsiniz. Erem Group olarak Isıtma ve soğutma ürünlerinin tümünü, tek noktadan en rekabetçi fiyatlar ile temin edilebilme avantajını sunuyoruz.Isıtma ve soğutma ürünleri satışının öncü firması Erem Group olarak ticaret hayatımızda yeni serüvenler ve başarılar yaşamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.